Hlášení 3. 11. 2022
- Prodej ovoce a zeleniny
- Beseda s cestovatelkou Viktorkou Rys
- Beseda s Vandou Vrlovou o léčivých bylinách, lidové stravě
- Plánované odstávky elektřiny
Firma Velič bude zítra prodávat od 8 do 8.30 před bývalou prodejnou Valasi brambory z Vysočiny na uskladnění (25 kg), při odběru 4 a více pytlů obdržíte 5 kg cibule zdarma. Dále bude firma prodávat cibuli, česnek, jablka, hrušky, hroznové víno a loupané vlašské ořechy.
Zítra od 18 hodin proběhne v knihovně beseda s cestovatelkou Viktorkou Rys o jejím putování po Albánii.
V sobotu od 14 hodin se uskuteční v IC Zvonice Soláň beseda s paní Vandou Vrlovou o léčivých bylinách a jejich využití a také o lidové stravě a receptech. Vstupné je 90 Kč.
ČEZ Distribuce oznamuje, že v pondělí 7. a ve středu 9. listopadu proběhne plánovaná odstávka elektřiny v čase od 7.45 do 15.45 v části údolí Jezerné a v části Soláně. Přehled popisných a evidenčních čísel, kterých se odstávka elektřiny týká, najdete na webových stránkách obce a na úřední desce před obecním úřadem.
Datum poslední aktualizace: 3. 11. 2022 15:00