Obec Velké Karlovice
Obec
Velké
Karlovice

Hlášení místního rozhlasu

12. zasedání zastupitelstva obce, Občanská poradna Vsetín, zrušení představení Karlovského ochotnického spolku KOS, fotbalový zápas

Datum: 22. 9. 2020

Zítra od 16.30 proběhne v zasedací místnosti obecního úřadu 12. zasedání zastupitelstva obce.

Ve čtvrtek od 8 do 15 hodin můžete využít na obecním úřadě služeb Občanské poradny Vsetín.

Karlovský ochotnický soubor KOS ruší všechny čtyři přestavení, které plánoval odehrát na podzim. Peníze za zrušené březnové představení si můžete po doložení vstupenek vyzvednout v informačním centru.

V sobotu sehraje FC Velké Karlovice + Karolinka další mistrovský zápas Krajského přeboru v kopané na domácím hřišti s hostujícím celkem Nedašov. Začátek utkání je v 15.30.

Prodej drůbeže, 12. zasedání zastupitelstva obce

Datum: 21. 9. 2020

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice, chovné kohouty, husy, kalimera, brojlerová kuřata, krmné směsi a vitamíny.
Prodej se uskuteční taktéž v pátek 25. září ve stejnou dobu.

Ve středu od 16.30 proběhne v zasedací místnosti obecního úřadu 12. zasedání zastupitelstva obce.

Prodej zeleniny, prodej drůbeže

Datum: 17. 9. 2020

Firma JURIGA bude dnes v 17 hodin prodávat u pošty brambory - 5 Kč za jeden kilogram a cibuli -15 Kč za jeden kilogram, obojí je baleno po deseti kilogramech.

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, husy za výhodné ceny, krmné směsi a vitamíny.

Zájezd do Jeseníků

Datum: 15. 9. 2020

Klub seniorů pořádá ve čtvrtek zájezd do Jeseníků na vodní elektrárnu Dlouhé stráně. Odjezd je v 5.30 od obecního úřadu, cena pro členy je 100 Kč, pro nečleny 200 Kč. Více informací získáte na telefonním čísle 737 778 976.

Prodej ovoce a zeleniny, prodej drůbeže

Datum: 14. 9. 2020

Zelenina Juvita Uherský Brod bude dnes od 11 hodin do 11.15 prodávat na parkovišti u bývalé prodejny Valasi brambory, cibuli na uskladnění, český česnek Dukát, hrušky, jablka na uskladnění, hrozny, žampiony, hlívu ústřičnou, domácí rajčata, papriky a okurky. Dále nabízí český med a olejové svíčky 10 Kč/ks. Firma objednává švestky na kvas na telefonním čísle 606 575 578.

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, husy za výhodné ceny, krmné směsi a vitamíny.

Mistrovské utkání FC Velké Karlovice + Karolinka, prodej ovoce a zeleniny

Datum: 11. 9. 2020

Zítra sehraje FC Velké Karlovice + Karolinka další mistrovský zápas Krajského přeboru v kopané na domácím hřišti s hostujícím celkem Nevšová. Začátek utkání je v 16 hodin.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v pondělí 14. září od 11 hodin do 11.15 prodávat na parkovišti u bývalé prodejny Valasi brambory, cibuli na uskladnění, český česnek Dukát, hrušky, jablka na uskladnění, hrozny, žampiony, hlívu ústřičnou, domácí rajčata, papriky a okurky. Dále nabízí český med a olejové svíčky 10 Kč/ks. Firma objednává švestky na kvas na telefonním čísle 606 575 578.

Nabídka kamenických prací, prodej drůbeže, mistrovské utkání FC Velké Karlovice + Karolinka

Datum: 10. 9. 2020

Kamenictví Holiš Zubří bude zítra od 8 hodin do 8.30 přijímat na místním hřbitově objednávky na kamenické práce. Nabízí broušení starých pomníků a žuly, zhotovování nových pomníků, sekání, příseky a opravy písma, veškeré betonové opravy kolem pomníků a také doplňky jako lampy, vázy a vitríny. V případě nevyhovujícího termínu můžete volat 739 279 219.

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, husokačeny, krůty, husy, brojlerová kuřata, kačeny, kalimera, krmné směsi a vitamíny.

V sobotu sehraje FC Velké Karlovice + Karolinka další mistrovský zápas Krajského přeboru v kopané na domácím hřišti s hostujícím celkem Nevšová. Začátek utkání je v 16 hodin.

Občanská poradna Vsetín, prodej drůbeže

Datum: 9. 9. 2020

Zítra od 8 do 15 hodin můžete využít na obecním úřadě služeb Občanské poradny Vsetín.

Studénka drůbež nabízí zítra od 15.15 do 15.30 u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, husokačeny, krůty, husy, brojlerová kuřata, kačeny, kalimera, krmné směsi a vitamíny.

Prodej drůbeže, plánované přerušení dodávky elektřiny 9. 9.

Datum: 7. 9. 2020

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, husokačeny, krůty, husy, brojlerová kuřata, kačeny, kalimera, krmné směsi a vitamíny.

Upozorňujeme, že ve středu v době od 7.45 do 18 hodin bude provedeno plánované přerušení dodávky elektřiny v údolí Jezerné. Přehled čísel popisných, kterých se odstávka elektřiny týká, najdete na webových stránkách obce na úřední desce, na stránkách ČEZ Distribuce - záložka Odstávky nebo na sloupech elektrického vedení poblíž bydliště, pokud se Vás odstávka týká.

Výstava obrazů a keramiky ve Valašském ateliéru u Hofmanů, Léskovské kostkohraní v Pensionu Školka Léskové

Datum: 4. 9. 2020

Od zítřejšího dne můžete navštívit ve Valašském ateliéru U Hofmanů na Soláni výstavu obrazů Petry Řehové a keramiky Jany Jirušové. Výstava bude přístupna o víkendech do 8. listopadu.

Pension Školka Léskové zve zítra od 9 do 17 hodin na 10. ročník Léskovského kostkohraní. Stavět se bude cokoli z kostek-klepetek, soutěžit mohou jednotlivci, družstva nebo týmy. Akce proběhne za každého počasí, občerstvení je zajištěno.

Prodej drůbeže, Léskovské kostkohraní v Pensionu Školka Léskové

Datum: 2. 9. 2020

Studénka drůbež nabízí v pátek od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, káčata, husokačeny, krůty, housata, brojlerová kuřata, krmné směsi a vitamíny.

Pension Školka zve v sobotu od 9 do 17 hodin na 10. ročník Léskovského kostkohraní. Stavět se bude cokoli z kostek-klepetek, soutěžit mohou jednotlivci, družstva nebo týmy. Akce proběhne za každého počasí, občerstvení je zajištěno.

Setkání klubu seniorů, prodej drůbeže

Datum: 31. 8. 2020

Dnes od 14 hodin proběhne setkání klubu seniorů v zasedací místnosti obecního úřadu.

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, káčata, husokačeny, krůty, housata, brojlerová kuřata, krmné směsi a vitamíny.

Slavnostní křest knihy Zvŕtaný, fotbalová utkání, letní kino Bobule 3, setkání klubu seniorů

Datum: 27. 8. 2020

Zítra od 17 hodin proběhne u Karlovského muzea slavnostní křest knihy Zvŕtaný. Kniha je věnována tanci, který pochází z Velkých Karlovic. Vystoupí cimbálová muzika Jasénka, Soubor Valašských písní a tanců Jasénka a Karlovjanky.

V sobotu sehraje FC Velké Karlovice + Karolinka další mistrovský zápas Krajského přeboru v kopané na domácím hřišti s hostujícím celkem Napajedla. Začátek utkání je v 16.30. V neděli sehrají dorostenci mistrovské utkání s hostujícím celkem Jarcová. Začátek je v 10 hodin.

Sdružení dobrovolných hasičů U Kostela zve na poslední promítání letního kina. V sobotu 29. srpna se bude od 21 hodin promítat v amfiteátru za muzeem filmová komedie Bobule 3. Pokud bude pršet, promítání proběhne v kinosále u Potockých.

V pondělí 31. srpna od 14 hodin proběhne setkání klubu seniorů v zasedací místnosti obecního úřadu.

Prodej ovoce a zeleniny, prodej drůbeže, nabídka kamenických prací, ztracený kocour

Datum: 27. 8. 2020

Do obce přijel soukromý podnikatel, který bude ihned po vyhlášení prodávat na rozcestí Soláň lesní a kanadské borůvky, brusinky, arónii, broskve, švestky, letní jablka, hrušky, papriky, rajčata a nové brambory. Prodejce dále nabízí pracovní ponožky české výroby.
Prodej potrvá do 12 hodin.

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, kačeny, husokačeny, krůty, husy, brojlerová kuřata, krmné směsi a vitamíny.

Soukromé kamenictví bude v sobotu od 11.30 do 12 hodin za každého počasí přijímat na místním hřbitově objednávky na kamenické práce a úpravy pomníků s 20% slevou. Firma provádí výrobu nových pomníků, renovaci stávajících pomníků, broušení terasa, prodej veškerých pomníkových doplňků, sekání písma a obnovu písma. V případě zájmu můžete také volat na telefonní číslo 608 650 001.

V sobotu se v Jezerném ztratil rezavý kocour slyšící na jméno Charlie. Pokud jej naleznete, volejte na podatelnu obecního úřadu, kde je uložen kontakt na majitele.

Pohárový a mistrovský zápas FC Velké Karlovice + Karolinka, občanská poradna, křest knihy Zvŕtaný, letní kino Bobule 3

Datum: 26. 8. 2020

Dnes sehraje FC Velké Karlovice + Karolinka pohárové utkání na domácím hřišti s hostujícím celkem Štítná nad Vláří. Začátek utkání je v 17.30. V sobotu sehraje další mistrovský zápas krajského přeboru s hostujícím celkem Napajedla. Začátek utkání je v 16.30.

Zítra od 8 do 15 hodin můžete využít na obecním úřadě služeb Občanské poradny Vsetín.

V pátek od 17 hodin proběhne u Karlovského muzea slavnostní křest knihy Zvŕtaný. Kniha je věnována tanci, který pochází z Velkých Karlovic. Vystoupí cimbálová muzika Jasénka, Soubor Valašských písní a tanců Jasénka a Karlovjanky.

Sdružení dobrovolných hasičů U Kostela zve na poslední promítání letního kina. V sobotu 29. srpna se bude od 21 hodin promítat v amfiteátru za muzeem filmová komedie Bobule 3. Pokud bude pršet, promítání proběhne v kinosále u Potockých.

Zatoulaní border teriéři, prodej drůbeže, pohárový zápas FC Velké Karlovice + Karolinka

Datum: 24. 8. 2020

Včera se na Příschlopě ztratili dva border teriéři, kteří slyší na jména Brity a Zira. V případě jejich nálezu volejte na podatelnu obecního úřadu, kde je uložen kontakt na majitele.

Studénka drůbež nabízí zítra od 15.15 do 15.30 u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, kačeny, husokačeny, krůty, husy, brojlerová kuřata, kačeny, krmné směsi a vitamíny.

Ve středu sehraje FC Velké Karlovice + Karolinka pohárové utkání na domácím hřišti s hostujícím celkem Štítná nad Vláří. Začátek utkání je v 17.30.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31
4
1
4
2
4
3
4
4
4
5
6
6
5
7
5
8
5
9
5
10
5
11
5
12
5
13
5
14
5
15
5
16
5
17
5
18
5
19
5
20
5
21
5
22
3
23
3
24
3
25
3
26
3
27
3
28
5
29
2
30
2
1
2
2
2
3
2
4
2

Mobilní aplikace

V obraze

aktuální informace z webu v mobilní aplikaci – zdarma ke stažení

Google playApp Store

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Aktuální počasí

Počasí dnes:

28. 9. 2020

zatazeno

Bude oblačno až zataženo, na jihu postupně až polojasno. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní aplikace

V obraze

Google playApp Store

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
31
4
1
4
2
4
3
4
4
4
5
6
6
5
7
5
8
5
9
5
10
5
11
5
12
5
13
5
14
5
15
5
16
5
17
5
18
5
19
5
20
5
21
5
22
3
23
3
24
3
25
3
26
3
27
3
28
5
29
2
30
2
1
2
2
2
3
2
4
2