Obec Velké Karlovice
Obec
Velké
Karlovice

Pohostinství

Grandhotel Tatra

Pokud milujete gastronomii ve všech jejích formách, jste na správném místě. Zúčastněte se zajímavého konceptu degustačních pobytů, snídejte na terase s výhledem na Beskydy, vydejte se na piknik s košem plným dobrot, užijte si naše letní grilovačky, vyzkoušejte tradiční jídla ve Valašské izbě, romantická večeře pro dva, valašské speciality... naše nabídka je skutečně široká. Navštivte naši unikátní vinotéku a vychutnejte si některý z jejich pokladů v příjemném prostředí lobby baru.

Grandhotel Tatra

Hospoda Kyčerka

Navštivte naši jedinečnou stylovou hospodu Kyčerka a dopřejte si gurmánský zážitek z poctivé domácí valašské kuchyně.

Restaurace Kyčerka

Hospůdka U Toma Velké Karlovice

Velké Karlovice 1013
T: 732 135 571
E: utomavk@seznam.cz

Restaurace U Toma Velké Karlovice 1

Karlovský minipivovar

Historicky první pivovar na území Velkých Karlovic vybudovaný v roce 2014 ve stylové roubené chalupě z 19. století. V krásném až pohádkovém prostředí, poblíž původního tajemného pralesa Razula, nám bylo od začátku jasné, že naše piva ponesou jména místních čarovných skřítků. Kde jinde než v minipivovaru je totiž možné s pivem trochu "čarovat.”

Karlovský minipivovar

La Šiška

Spojení kavárny, vinárny a baru v jednom. Záleží, na co je zrovna chuť. Přijďte k nám na dobrou kávu a zákusek nebo na víno či míchaný drink.

La Šiška

Penzion a hospoda Pod Pralesem

Zveme Vás k posezení v příjemné valašské hospodě Pod Pralesem.

Penzion Pod Pralesem

Restaurace & Café Lanterna

Vychutnejte si moderní valašskou gastronomii z čerstvých sezónních surovin. V nabídce hotelu nechybí ani tradiční regionální speciality v moderním pojetí, restaurace je vyhlášená také nabídkou steaků ze stařeného masa vlastní produkce. V přilehlé zážitkové restauraci Vyhlídka si můžete vychutnat degustační menu.
Restaurace v roce 2022 prošla rekonstrukcí, díky níž získala novou podobu, bohatou vinotékou a venkovní terasu s výhledem do údolí.

Restaurace Lanterna

Restaurace Horský hotel Čarták

Provozujeme restauraci s nabídkou české kuchyně a místních specialit i alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme různé druhy masa, ale i bezmasá jídla či dětské porce. Možnost pořádání firemních i soukromých akcí či svateb.

Restaurace Horský hotel Čarták

Restaurace Horský hotel Soláň

Moderní valašská kuchyně pod taktovkou šéfkuchaře Jana Churého a jeho týmu, za vedení garanta naší kuchyně Zdeňka Marcína.
Ať už se jedná o oběd, večeři či degustační menu, náš tým se postará o jedinečný gastronomický zážitek!

Restaurace horský hotel Soláň

Restaurace hotel Potocký

Hotel Potocký najdete poblíž budovy pošty ve Velkých Karlovicích. Nabízíme denní menu.

Restaurace a hotel Potocký

Restaurace Pepicentrum

Zveme Vás k posezení ve stylovém prostředí naší restaurace s nabídkou valašské kuchyně a krajových specialit (formou minutek), s barem a dětským koutkem.

Kapacita 80 míst u stolu + venkovní posezení na zahrádce.

Restaurace Pepicentrum

Restaurace u Černého Kokrháče

Nabízíme Vám příjemné posezení ve stylovém rustikálním interiéru Restaurace U Kokrháče. Vybrat si u nás můžete z bohaté nabídky skvělých jídel. Jídla Vám připravíme i na přání - vždyť, jak známo, fantazii se meze nekladou. A nad sklenkou dobrého pití můžete sedět třeba až do rána, protože u nás zavírají hosté, nikoli personál!

Restaurace u Černého Kokrháče

Restaurace U Muzea

Navštivte restauraci U Muzea ,která stojí na místě jedné z nejstarších karlovských hospod která mnohokrát změnila podobu,majitele i název.

Restaurace U Muzea

Restaurace Vyhlídka

Zážitková gastronomie je určena všem, kteří se nespokojí s „běžným“ jídlem. V naší zážitkové restauraci Vyhlídka se vysoká gastronomie snoubí s perfektním servisem a mistrovskými díly našeho týmu. Jídla si zde vychutnáte skutečně všemi smysly.

Restaurace Vyhlídka

Smýkalova káva - kavárna a cukrárna Velké Karlovice

Domácí zákusky, ručně vyráběné čokoládové pralinky, čerstvě pražená káva, denně čerstvé frgály z Karlovic

Velké Karlovice č. 347
T: 730 895 636

Smýkalova káva - kavárna a cukrárna Velké Karlovice 1

Valašská hospůdka

Útulná Valašská hospůdka obložená dubovým dřevem láká k posezení kolemjdoucí turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a především pak labužníky, kteří si rádi vychutnají speciality valašské kuchyně. Nabízí 70 míst k sezení a je ideálním místem také pro slavnostní obědy a večeře, obchodní jednání či rodinné oslavy. V letních měsících si můžete užít posezení na rozlehlé venkovní terase s grilováním a krásným výhledem do údolí.

Valašská hospůdka hotel Horal

Vinotéka Na Kruháči

Nabízí víno, karlovské frgály, sýry z valašských farem, karlovské pivo, luxusní čokolády, klobásy, sádlo, slané pochoutky, vynikající kávu s sebou, nealko, suvenýry.
Otevřeno denně od 9 hod.
T: 604 212 725

Vinotéka Na Kruháči 1

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Valašsko Horní Vsacko

Valašsko Horní Vsacko

Valašsko Beskydy Card

Valašsko Beskydy Card

VHV a MASVHV


Valašsko Horní Vsacko


MAS VHV

 

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

ZŠ Velké Karlovice

 

Základní škola Velké Karlovice

ZŠ VELKÉ Karlovice

MŠ Velké Karlovice

 

Mateřská škola Velké Karlovice

MŠ Velké Karlovice